Soutěžní FAQ

Do soutěže se může zapojit osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm v České republice, která zakoupí alespoň jeden ze soutěžních produktů z BIO řady Hollandia, a to v době konání soutěže (od 5. 6. 2023 do 7. 7. 2023). Zároveň v době konání soutěže a zaregistruje svou účtenku a osobní údaje na webu soutez.hollandia.cz. Originál účtenky je nutné si uschovat pro prokázání v případě výhry.

Soutěžními produkty se rozumí:
BIO JOGURTOVÁ ZMRZKA, 420 g
BIO SELSKÝ JOGURT, BÍLÝ 180 g, 400 g nebo 3 kg
BIO SELSKÝ JOGURT, BORŮVKY, 180 g
BIO SELSKÝ JOGURT, MERUŇKY, 180 g
BIO SELSKÝ JOGURT, JAHODY, 180 g
BIO SELSKÝ JOGURT, BORŮVKY, 180 g
BIO SELSKÝ JOGURT, ČOKOLÁDA, 180 g
BIO BIFI DRINK ZÁZVOR S CITRONEM, 230 g
BIO BIFI DRINK, ESPRESSO, 230 g
BIO BIFI DRINK, JAHODA S MÁTOU, 230 g
BIO BIFI DRINK, MANGO A ANANAS, 230 g
BIO FARMÁŘ, BÍLÝ, 150 g
BIO FARMÁŘ, BORŮVKA, 150 g
BIO FARMÁŘ, JAHODA, 150 g

Soutěž probíhá od 5. 6. 2023 do 7. 7. 2023.

Soutěž probíhá na území České republiky a zapojit se do ní můžete na našich stránkách https://soutez.hollandia.cz/, a to v těchto 4 jednoduchých krocích:

  1. V soutěžním období koupíte alespoň 1 výrobek z řady Hollandia BIO.
  2. Schováte si účtenku.
  3. Připravíte si BKP kód z účtenky.
  4. 8 posledních čísel BKP kódu spolu s vašimi údaji vyplníte zde do soutěžního formuláře.

Pokud se na vaší účtence nenachází BKP kód, můžete do formuláře zadat evidenční číslo účtenky. Pokud toto číslo obsahuje méně než 8 znaků, uveďte před něj jednu nebo více 0, tak, aby celý zadaný kód obsahoval 8 znaků.

V případě, že zde žádné evidenční číslo nebude uvedeno, pak zadej datum a čas nákupu ve formátu DDMMHHMM (den/měsíc/hodina/minuta).

BKP kód neboli Bezpečnostní kód poplatníka by se měl nacházet na každé účtence – většinou ve spodní části. Zde hledejte právě zkratku BKP nebo přímo název Bezpečnostní kód poplatníka. Posledních 8 čísel napište do formuláře, vyplňte požadované údaje a formulář nám zašlete.

Do Soutěže je vloženo celkem 77 výher:

  • 7x voucher na pobyt v Tiny Housu v Orlických horách (wellnessglamping.cz) pro 2 osoby, na 2 noci s finskou saunou a koupacím sudem, termín lze rezervovat dle dostupných kapacit provozovatele, voucher má platnost 1 rok od data vystavení
  • 35x eko skleněná lahev se sítkem na čaj
  • 35x eko svačinový box

Výherce si nemůže vybrat výhru, ale bude mu určena náhodným losem. Jednomu výherci náleží vždy 1 výhra. Losování výher proběhne do 14 pracovních dní od data skončení soutěže.

Soutěž probíhá do 7. 7. 2023 – tj. do tohoto data je také možné se registrovat.

Bohužel, není možné výhru převádět na jinou osobu. Výhra bude doručena přímo vám. Samozřejmě ji pak můžete darovat dle svého uvážení a udělat radost někomu jinému.

Rozhodně ano. Do soutěže se můžete zapojit vícekrát. Jeden BKP kód = jedna registrace do soutěže. Opakovanou registrací máte větší šanci při losování.

Každý soutěžící může vyhrát pouze 1 výhru.

Ano, výhra vám propadnout může. Pokud se s námi do 3 týdnů od kontaktování nespojíte, tak na výhru ztrácíte nárok.

Ano, do soutěže se můžete zapojit vícekrát. Jeden BKP kód = jedna registrace do soutěže. Opakovanou registrací máte větší šanci při losování.

Pravidla soutěže najdete zde

Seznam výherců budeme zveřejňovat na našem webu a najdete ho zde

Losování proběhne elektronickým losováním – tedy náhodným výběrem prostřednictvím počítačového programu, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od ukončení soutěže.

 

Voucher vám v případě výhry budeme zasílat elektronicky, zásilku posíláme do 14 pracovních dnů od doplnění všech údajů.

Hollandia club byl k 31. 8. 2022 zrušen.

Celkem odměníme 77 soutěžících.

Pokud se vám při zadání kódu zjeví chybová hláška, neváhejte nás kontaktovat na e-mail club@hollandia.cz. Nezapomeňte připojit také kód, který se vám nedaří zaregistrovat, vše rádi ověříme.

Nejpozději do 3 pracovních dnů od ukončení losování se s vámi spojíme prostřednictvím e-mailu, který jste zadali do registračního formuláře. V případě, že vám žádný e-mail v uvedené lhůtě nepřijde, znamená to, že jste tentokrát bohužel nevyhráli.

Pokud byste měli jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit na club@hollandia.cz, rádi se vám budeme věnovat.